رمضاني: کيفيت ليگ بالا رفته است - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاسکواشورزش های راکتی

رمضانی: کیفیت لیگ بالا رفته است

دبير سازمان ليگ گفت: کيفيت رقابت هاي ليگ نسبت به دوره هاي گذشته پيشرفت بسيار خوبي کرده است.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از فدراسیون اسکواش، الهام‌ رمضانی دبیر سازمان لیگ برتر فدراسیون اسکواش در مصاحبه رسمی با سایت فدراسیون گفت: هفته دوم لیگ‌برتر بانوان با توجه به اعلام قبلی از تاریخ ۱۵ تا ۱۷ اسفند ماه به میزبانی باشگاه نامی نو اصفهان در ورزشگاه شهید نصر برگزار کردید.

وی ادامه داد: ۵ تیم حاضر باهم بازی داشتند که رقابت بین ۳ تیم اول نامی نو اصفهان،دانشگاه آزاد و ماتریس یزد بوده است که شاهد رقابت های بسیار نزدیکی از جانب این تیم ها بوده ایم.

الهام رمضانی در ادامه افزود: به نظر بنده لیگی که رقابت های آن از لحاظ کیفی بالاتر باشد خیلی ارزش آن بیشتر از لیگی که کمیت آن بیشتر باشد

دبیر سازمان لیگ در ادامه اظهار کرد: از نکته های مهمی که باید به آن اشاره کنیم آنست که بانوان در لیگ امسال با لباس مصوب بازی میکنند و این کار باعث شده است که اصحاب رسانه در مسابقات به راحتی حضور پیدا میکنند و انعکاس خوبی صورت میکرد که این کار در جهت معرفی بازیکنان بسیار موثر بوده است و همچنین انعکاس خوب تصاویر باعث بهتر دیده شدن میشویم که میتوانیم نظر حامیان مالی را جلب نماییم که کمک خوبی میتواند به ما داشته باشد.

الهام رمضانی در ادامه افزود: امسال در روز درختکاری مراسمی گرفته شد که توسط ورزشکاران نهال کاشته شد و حتی تابلویی نیز بوده که به مناسبت روز درختکاری تمامی ورزشکاران حاضر آن را امضاء کردند که یادگاری خیلی خوبی به جا ماند و کار فرهنگی زیبایی از جانب هیات استان اصفهان صورت گرفت که ماندگاری خاص خودش را داشت.

دبیر سازمان لیگ در پایان خاطر نشان شد: در مسابقات از داوران بومی اصفهان که حضور داشتند استفاده کردیم که این کار باعث شد که کسب تجربه ای داشته باشند و سطح دانش داوران اصفهان نیز افزایش پیداکند و جا دارد تشکر ویژه ای از باشگاه نامی نو و هیات اصفهان برای میزبانی خوبشون داشته باشم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا