ستاره موسوي: كار ساده اي در بازيهاي آسيايي نداريم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزکاراتهکشتی و رزمی

ستاره موسوی: کار ساده ای در بازیهای آسیایی نداریم

مربي تيم ملي بزرگسالان گفت: با توجه به المپيكي شدن كاراته، قطعاً كار ساده اي در بازيهاي آسيايي نداريم، هيچ بازيكن و تيمي زنگ تفريح نيست و همه براي كسب نتيجه تلاش مي كنند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از فدراسیون کاراته ، ستاره موسوی گفت : اردوی تیم ملی بزرگسالان برای شرکت در بازیهای آسیایی از صبح روز سه شنبه ۲ مرداد ماه آغاز می شود و کاراته کاها ۳ اردوی منسجم ۷ روزه تا زمان اعزام به رقابتها را درپیش خواهند داشت.

وی افزود: طراوت خاکسار در وزن منهای۵۵، رزیتا علیپور در وزن منهای ۶۱، پگاه زنگنه در وزن منهای ۶۸ و حمیده عباسعلی در وزن به اضافه ۶۸ کیلوگرم ۴ کاراته کا اعزامی به بازیهای آسیایی هستند.

موسوی گفت: طبق برنامه تمرینات کاراته، میدانی و بدنسازی در اردوها انجام می شود و دراین مرحله بچه ها علاوه بر انجام تمرینات تخصصی، یکسری ایرادها و نواقص ریز خود را برطرف خواهند کرد و در مراحل بعدی به تمرینات تکنیکی و تاکتیکی می پردازند.

وی ادامه داد: بازیهای آسیایی کاملا با مسابقات دیگر متفاوت است اما حساسیت و تاثیرگذاری در رنکینگ المپیک را ندارد با این حال این پیکارها نه فقط برای کاراته بلکه برای تمامی رشته های ورزشی مهم است.

مربی تیم ملی بانوان گفت: به دلیل شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا، از حریفان شناخت کافی داریم اما تمام توان خود را به کار می گیرم تا نتیجهای درخور نام ایران کسب کنیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا