سفر خارجی بدون اطلاع المپین اسکی در آستانه جام جهانی - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاسایر

سفر خارجی بدون اطلاع المپین اسکی در آستانه جام جهانی

بانوی المپین اسکی ایران بدون اطلاع مسئولان فدراسیون در هفته دوم رقابت‌های لیگ آلپاین شرکت نکرد و راهی فرانسه شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسکی آلپاین از هفته گذشته به میزبانی پیست دربندسر آغاز شده و دیروز (شنبه) نیز هفته دوم آن برگزار شد.

در هفته اول این رقابت‌ها عاطفه احمدی بهترین اسکی‌باز لیگ بود و به مقام قهرمانی نیز رسید، اما او در روز نخست هفته دوم حضور نداشت و همین مسئله شایعاتی را به وجود آورد.

احمدی بدون اطلاع مسئولان فدراسیون راهی فرانسه شده است؛ کشوری که تا دو، سه هفته دیگر میزبان رقابت‌های جام جهانی است و اسکی‌بازان مرد و زن کشورمان نیز در آن شرکت خواهند کرد.

سفر خارجی بدون اطلاع این بانوی المپین در شرایطی صورت گرفته که نه تنها مسئولان فدراسیون و کادر فنی، بلکه رئیس فدراسیون نیز که در شهر کازان روسیه حضور دارد، همگی از آن بی‌خبر بوده‌اند.

عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی که به عنوان سرپرست کاروان تیم‌های ملی هاکی روی یخ راهی روسیه شده بود و به دلیل کرونایی شدن یکی از ملی‌پوشان تیم بانوان در آنجا مانده است، در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره سفر عاطفه احمدی اظهار داشت: این سفر بدون اطلاع صورت گرفته و این در حالی بوده که احمدی در هفته اول حضور داشت، اما در هفته دوم و در شرایطی که همه منتظر حضورش در پیست بودند، به یکباره با غیبت او مواجه شدند.

وی ادامه داد: هم بهرام ساوه شمشکی دبیر فدراسیون و هم فاطمه کیادربندسری نایب رئیس بانوان و سرمربی تیم ملی از سفر احمدی بی‌اطلاع بودند و این موضوع را به من اطلاع دادند. بلافاصله پس از بازگشت از کازان، جلسه‌ای برگزار می‌کنیم تا در این باره صحبت و تصمیم‌گیری کنیم.

نظریان عنوان کرد: افراد گاهی اوقات تصمیماتی می‌گیرند که هم برای خودشان و هم برای مسئولان و سیستم مدیریت چالش به وجود می‌آورند. مشخص نیست که دلیل این سفر چه بوده، چون او هنوز با هیچ‌یک از مسئولان فدراسیون صحبت نکرده است.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا