شعبان خمسه: با شکست استرالیا روحیه گرفتیم/ امیدوارم بازیکنانم آینده والیبال زنان را بسازند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیتوپ و توروالیبال

شعبان خمسه: با شکست استرالیا روحیه گرفتیم/ امیدوارم بازیکنانم آینده والیبال زنان را بسازند

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران گفت: برای پیروزی در مسابقه با استرالیا برنامه داشتیم و با این پیروزی بازیکنان روحیه گرفتند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فاطمه شعبان خمسه پس از پیروزی برابر استرالیا در مسابقات قهرمانی زیر 16 سال دختر آسیا و راه یافتن به جمع هشت تیم برتر گفت: خداراشکر برنده این مسابقه شدیم. برنامه خوبی برای این مسابقه داشتیم و شاگردانم خوشبختانه عملکرد خوبی داشتند.

وی ادامه داد: به این پیروزی برای انگیزه و روحیه گرفتن بازیکنان در ادامه مسابقات نیاز داشتیم.

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران در خصوص مصاف شاگردانش برابر چین‌تایپه در مرحله دوم مسابقات اظهار داشت: از آنجایی که هند انصراف داده است چین‌تایپه یک بازی برابر ماکائو انجام داد که همزمان با مسابقه ما انجام شد و به همین دلیل امکان تماشای بازی این تیم را نیافتیم. با این حال برای مسابقه فردا با چین‌تایپه برنامه‌ای خواهیم داشت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز را فراموش کرده و برای بازی فردا آماده می‌شویم.

شعبان خمسه همچنین درخصوص برگزاری نخستین دوره این مسابقات اظهار کرد: شرایط میزبانی و سطح مسابقات خوب است و تجربه خوبی برای بازیکنان در این رده سنی است که آینده سازان والیبال هستند. خوشحالم فدراسیون حمایت کرده و در این مسابقات شرکت کرده‌ایم و امیدوارم این بازیکنان آینده والیبال زنان را بسازند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا