شعبان خمسه: تمرکزمان بر شکست ازبکستان است/ ماکائو آماده نبود - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و توروالیبال

شعبان خمسه: تمرکزمان بر شکست ازبکستان است/ ماکائو آماده نبود

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران گفت: رقابت برابر ماکائو بازی تدارکاتی بود و تمرکزمان را برای پیروزی برابر ازبکستان گذاشته‌ایم.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فاطمه شعبان خمسه پس از پیروزی تیم ایران برابر ماکائو در مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال دختر آسیا، گفت: شاگردانم بازی خوبی از خودشان به نمایش گذاشتند و تیم عملکرد خوبی داشت.

وی افزود: ملی‌پوشان در این مسابقه توانستند به هماهنگی لازم برسند و به همین دلیل به مسابقه برابر ماکائو به عنوان یک دیدار تدارکاتی برای رقابت بعدی‌مان نگاه می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران در خصوص تیم ماکائو و شکست این تیم با اختلاف امتیاز زیاد خاطرنشان کرد: با توجه به عملکرد ماکائو، این تیم هنوز به هماهنگی لازم نرسیده و شاید زمان کمی برای تمرین داشته است.

وی تصریح کرد: تقریبا بازی یکطرفه‌ای در این مسابقه داشتیم و بازیکنان ایران عملکرد خوب و خطای کمتری داشتند و با اختلاف امتیاز پیروز شدیم.

شعبان خمسه با بیان این مطلب که ذهن تیم بر مسابقه با ازبکستان متمرکز است، گفت: تمام تمرکزمان را برای دیدار فردا گذاشته‌ایم تا برای رقابت با ازبکستان و شکست این تیم برنامه ریزی کرده و آماده باشیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا