شعبان خمسه: مطمئنم بازی به بازی بهتر می‌شویم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیوالیبال

شعبان خمسه: مطمئنم بازی به بازی بهتر می‌شویم

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران، گفت: مطمئنم بازیکنان در دیدارهای بعدی توانائی‌های خودشان را نشان می‌دهند و بازی به بازی بهتر می‌شویم.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فاطمه شعبان خمسه بعد از بازی نخست شاگردانش برابر ژاپن گفت: در ابتدا به شاگردانم خسته نباشید می‌گویم چراکه تلاش خود را کردند.

وی درخصوص رقابت با ژاپن اظهار داشت: ژاپن تیم خیلی خوبی بود و ما رفته رفته بهتر بازی کردیم. از ست اول شروع خوبی نداشتیم اما بازیکنانم توانستند در ست های دوم و سوم عملکرد بهتری داشته باشند، مطمئنم بازی به بازی می‌توانند توانائی‌های خودشان را نشان دهند.

سرمربی تیم والیبال زیر 16 سال دختر ایران با اشاره به این مطلب که شاگردانش نیاز به تجربه مسابقاتی بیشتری دارند، خاطرنشان کرد: در ست سوم مسابقه برابر ژاپن توانستیم بهتر بازی کنیم بازیکنان رفته رفته می توانند خود واقعی خودشان را نشان دهند البته به مسابقات بیشتری نیاز داریم، منظورم از لحاظ تجربه بازی است.

وی همچنین درباره مسابقه با استرالیا که فردا برگزار می‌شود، تصریح کرد: استرالیا در دومین بازی خود در این رقابت‌ها برابر ایران به میدان می‌رود، فیلم بازی این تیم برابر ژاپن در روز نخست مسابقات را داریم و با توجه به اطلاعاتی که در اختیار بازیکنان قرار می‌دهیم، امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم. امروز را فراموش و استراحت می‌کنیم و برای بازی فردا برنامه‌ریزی می‌کنیم.

تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران صبح امروز (یکشنبه 11 تیر) در نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا سه بر صفر مغلوب ژاپن شد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا