صدیقی 16 بازیکن را به اردوی چهارم دعوت کرد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و توروالیبال

صدیقی 16 بازیکن را به اردوی چهارم دعوت کرد

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال بانوان 16 بازیکن را به چهارمین مرحله آماده سازی این تیم دعوت کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان و به نقل از سایت فدراسیون والیبال ، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر 23 سال آسیا از 23 تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری در شهر «ناخون راتچاسیما» کشور تایلند برگزار می شود.

سومین اردوی آماده سازی تیم ملی زیر 23 سال بانوان ایران از 21 تا 30 فروردین ماه در شهر ماریبور اسلوونی برگزار شد و ملی پوشان در این اردو پنج دیدار تدارکاتی و دوستانه نیز برگزار کردند.

چهارمین مرحله اردوی آماده سازی این تیم از (دوشنبه) چهارم اردیبهشت ماه آغاز می شود و به مدت 9 روز در کمپ تیم های ملی بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری خواهد شد.

نگین شیرتری، شقایق شفیع، مونا آشفته، فرناز ساعی، فاطمه امینی، تهمینه درگذنی، زهرا شیری، مهتا یحیی پور، فاطمه سلگی، سوگند سلیم کیابانی، زهرا بخشی، هاله متقیان، آیتک سلامت، فاطمه ابراهیمی، سوگند حق پرست و شکیلا صدری رجبی 16 بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.

سیما صدیقی به عنوان سرمربی، فریبا سلیمانی و فاطمه شعبان خمسه (مربیان)، بهاره نیازی (بدنساز)، آتوسا عظیم زاده صدرایی (آنالیزور)، سمیرا عبدالرحیمی (ماساژور) و ندا مولاهویزه به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال زیر 23 سال بانوان را در این اردو همراهی می کنند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا