صوفی‌زاده: مسئولیت سنگینی بر دوش اعضای جدید فدراسیون فوتبال است - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و تورفوتبال

صوفی‌زاده: مسئولیت سنگینی بر دوش اعضای جدید فدراسیون فوتبال است

نایب رئیس زنان سابق فدراسیون فوتبال گفت: مسئولیت سنگینی بر دوش اعضای جدید فدراسیون فوتبال است.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، لیلا صوفی‌زاده در حاشیه جلسه تودیع و معارفه اعضای سابق و جدید هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در سالن روابط عمومی این فدراسیون اظهار داشت: مراسم معارفه اعضای منتخب مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد. به تمام این اعضای از فرهیختگان و متخصصان بخش های مختلف هستند تبریک می گویم. در ادامه مسیر برای آنها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانند در مسیر توسعه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی مخصوصاً در بخش بانوان که نیازمند توجه ویژه است، قدم بردارند.

نایب رئیس زنان سابق فدراسیون فوتبال درمورد حضور تیم مدیریتی جدید در فدراسیون فوتبال، ادامه داد: صحبت هایی مطرح شد مبنی بر اینکه مسئولیت سنگینی بر دوش اعضای جدید است که باید بتوانند با همدلی و اعتماد به کارکنان خوب فدراسیون فوتبال این رسالت را به سرانجام برسانند.

وی خاطرنشان کرد: موفقیت تیم ملی فوتبال بانوان و بازگشت تیم ملی فوتبال زنان به رنکینگ فدراسیون جهانی از دیگر وظایف تیم جدید است. ضمن اینکه برای تیم فوتبال بانوان هم روز دهم خرداد ماه یک بازی دوستانه با بلاروس تدارک دیده شده است. امروز موارد دیگری هم که برای توسعه فوتبال کشور بود مورد بررسی قرار گرفت.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا