عبادی و محبوبی حذف شدند/ تقابل فارسی و حلیمیان در یک چهارم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاتیر و کمان

عبادی و محبوبی حذف شدند/ تقابل فارسی و حلیمیان در یک چهارم

۲ کمانداری کامپوند مردان ایران در مسابقات کاپ آسیایی تایلند از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بازماندند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت های کاپ آسیایی تیراندازی با کمان که به میزبانی تایلند در حال برگزاری است امروز در مرحله حذفی کمانداران کامپوند کشورمان به مصاف حریفان رفتند.

در بخش بانوان در مرحله یک بیست و چهارم، گیسا بایبوردی مقابل حریفی از چین تایپه با نتیجه ۱۳۸ بر ۱۳۷ شکست خورد و حذف شد.

ویدا حلیمیان در دیدار با نماینده تایلند با نتیجه ۱۴۱ بر ۱۳۴ پیروز و راهی یک هشتم شد. وی در این مرحله مقابل نماینده اندونزی با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۱ به برتری رسید.

راحله فارسی پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک شانزدهم مقابل کمانداری از ویتنام در تیر طلایی به برتری رسید. فارسی در مرحله یک هشتم نهایی در دیدار با نماینده چین تایپه ۱۴۵ بر ۱۳۹ به برتری رسید و حریف حلیمیان در یک چهارم شد.

در بخش مردان، اسماعیل عبادی در مسابقه نخست با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۳ حریفی از ویتنام را شکست داد و راهی یک هشتم شد عبادی در ادامه در دیدار با کمانداری از مالزی ۱۴۳ بر ۱۴۰ مغلوب شد و کنار رفت.

محمدصالح پالیزبان بعد از برتری ۱۴۴ بر ۱۳۷ مقابل نماینده چین تایپه راهی یک هشتم شد وی در این مرحله مقابل کمانداری از هند با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۶ پیروز و راهی یک چهارم شد. پالیزبان در این مرحله مقابل کمانداری از مالزی قرار می گیرد.

نیما محبوبی در مرحله یک شانزدهم با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۳۴ مقابل نماینده بنگلادش پیروز شد و گام به یک هشتم گذاشت وی در دیدار با نماینده مالزی با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۱ شکست خورد و حذف شد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا