عنوان پنجم ایران در مسابقات شطرنج سریع و برق آسای تیمی زیر 17 سال جهان - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاشطرنج

عنوان پنجم ایران در مسابقات شطرنج سریع و برق آسای تیمی زیر 17 سال جهان

تیم ایران عنوان پنجم مسابقات شطرنج سریع و برق آسای تیمی زیر 17 سال جهان جام ولادیمیر دواکوویچ را کسب کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، دور ششم تا نهم مسابقات شطرنج سریع و برق آسای تیمی زیر 17 سال جهان در قزاقستان برگزار شد و تیم ایران با ترکیب مطهره اسدی، آناهیتا زاهدی فر، امیررضا پورآقابالا و ماهان رمضانی به 2 پیروزی و 2 شکست رسید.

تیم ایران دیروز در دور ششم با نتیجه 3 بر یک کانادا را شکست داد. شطرنج بازان ایران در دور هفتم با نتیجه 3.5 بر 0.5 از سد هند گذشتند اما در دورهای هشتم و نهم برابر چین و روسیه با نتیجه 3.5 بر 0.5 شکست خوردند.

با نتایجی که در روز دوم رقم خورد، در نهایت تیم ایران با کسب 21 امتیاز پس از تیم های بلاروس، چین، روسیه و قزاقستان در رده پنجم قرار گرفت.

نمایندگان شطرنج ایران در روز نخست این رقابت ها برابر الجزایر، ارمنستان، قزاقستان، آذربایجان و بلاروس به 4 پیروزی و یک شکست رسیده بودند.

مسابقات شطرنج سریع و برق آسای تیمی زیر 17 سال جهان که به جام ولادیمیر دواکوویچ معروف است با حضور تیم های ایران، قزاقستان، هند، آذربایجان، ارمنستان، کانادا، بلاروس، الجزایر، چین و روسیه در 9 دور برگزار شد و امروز نیز مسابقات بخش سریع و برق آسا برگزار می شود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا