اخبار روزاین ورزش هاشطرنج

غلامى صدرنشین را متوقف کرد، اصغرزاده چهارم شد

در پایان دور ششم مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان آسیا، غلامى صدرنشین مسابقات را متوقف کرد و میترا اصغرزاده با پیروزى مقابل حریف ویتنامى خود به رده چهارم جدول صعود کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری فارس، دور ششم مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان آسیا به پایان رسید و نمایندگان ایران برابر حریفان خود به یک پیروزی و یک تساوى رسیدند.

در رقابت های دور ششم بخش آزاد، مهدی غلامی با ریتینگ ۲۴۴۴ برابر صدرنشین ویتنامى مسابقات با ریتینگ ۲۵۱۶ به تساوى رسید تا در سوم جدول رده بندى قرار گیرد. غلامى هم اکنون با ۴.۵ امتیاز در رده سوم جدول رده بندى قرار دارد.

 اما در بخش بانوان میترا اصغرزاده در دور ششم برابر حریفی از کشور ویتنام که ریتینگ ۱۹۸۲ را در اختیار داشت به پیروزى رسید تا با ۴.۵ امتیاز در رده چهارم قرار گیرد.

مسابقات استاندارد شطرنج جوانان آسیا تا یکشنبه ۱۶ تیرماه در کشور اندونزی برگزار می شود. در این رقابت ها ۶۹ شطرنج باز از کشورهای آسیایی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

مسعود مصدق پور آخرین شطرنج باز ایرانی است که موفق شده عنوان قهرمانی مسابقات شطرنج جوانان آسیا را در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ کسب کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا