فتاحیان: حاضر به واگذاری استخر آزادی نیستیم/ وزیر هم مخالف است - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزشناورزش های آبی

فتاحیان: حاضر به واگذاری استخر آزادی نیستیم/ وزیر هم مخالف است

دبیر فدراسیون شنا گفت: به هیچ عنوان حاضر به واگذاری استخر قهرمانی آزادی نیستیم چون تنها استخر استاندارد ما است

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از ایسنا، صبح امروز (شنبه) مسئولان مجموعه ورزشی آزادی با نصب بنری در ورودی این مجموعه از تعطیلی این استخر خبر دادند تا صحبت‌ها و خبرهای واگذاری این استخر قهرمانی به بخش خصوصی بیش از پیش قوت بگیرد که این موضوع با واکنش تند اهالی شنا همراه بود.

در واکنش به این خبر از سوی شرکت تجهیز اماکن ورزشی اعلام شد که پیش از این فدراسیون شنا در نامه‌ای به شرکت توسعه و تجهیز اعلام کرده است که به دلیل بالا بودن هزینه‌های نگهداری، قصد در اختیار داشتن استخر قهرمانی آزادی را ندارد اما، فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با تکذیب این موضوع گفت: ما همیشه گفته‌ایم که استخر قهرمانی آزادی برای فدراسیون شنا است و به هیچ عنوان حاضر نیستیم این استخر را به شخص یا ارگان خاصی واگذار کنیم. از ابتدای تأسیس این استخر برای توسعه ورزش قهرمانی و شنا ساخته شده است.

او افزود: امروز (شنبه) ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۷ هم به وزارت ورزش آمده‌ایم تا پیگیر این موضوع باشیم. خوشبختانه آقای سلطانی‌فر و داورزنی هم به شدت با اینکه استخر آزادی به بخش خصوصی واگذار شود مخالف هستند و به هیچ عنوان این تصمیم را تأیید نمی‌کنند. وزیر و آقای داورزنی معتقدند که استخر قهرمانی باید در اختیار قهرمانان و ملی‌پوشان باشد.

فتاحیان در پاسخ به این سوال، آیا تا کنون فدراسیون شنا در نامه‌ای به شرکت توسعه و تجهیز یا وزارت ورزش اعلام کرده است که استخر قهرمانی آزادی را نمی‌خواهد؟ گفت: به هیچ عنوان چنین چیزی وجود ندارد. مگر می‌شود این کار را کنیم وقتی تنها استخر استاندارد ما آزادی است.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا