قایقرانی قهرمانی آسیا/ 6 مدال دیگر به جمع مدال‌های تیم ایران اضافه شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزقایقرانیورزش های آبی

قایقرانی قهرمانی آسیا/ 6 مدال دیگر به جمع مدال‌های تیم ایران اضافه شد

در ادامه روز سوم مسابقات آب‌های آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا در تایلند، ملی‌پوشان کشورمان موفق به کسب 4 طلا و 2 نقره شدند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات آبهای آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا با برگزاری فینال مواد دونفره و چهارنفره در مسافت 200 متر و  فینال کلاس‌‌بندی‌های مختلف پاراکانو ادامه پیدا کرد.

رویا سلطانی در فینال KL2 بانوان با زمان 1:03.786 دقیقه مقام اول را کسب کرد و مدال طلا را به گردن آویخت. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، هند، تایلند و ایران در رتبه دوم تا ششم قرار گرفتند. سارا عبدالملکی با ثبت زمان 1:24.390 دقیقه مقام ششم را کسب کرد.

در فینال کانوی دونفره 200 متر، پریسا محمدزاده و شیما داناپور با زمان 48.032 ثانیه مقام چهارم را کسب کردند. در این رقابت نمایندگان اندونزی، قزاقستان و تایلند اول تا سوم شدند و نمایندگان هند و ازبکستان در جایگاه پنجم و ششم قرار گرفتند.

در فینال KL3 آقایان مسعود قیصری با زمان 43.070 ثانیه دوم شد و مدال نقره را کسب کرد. در این رقابت نماینده ازبکستان اول و نمایندگان تایلند، هند، قزاقستان، کره‌جنوبی، هند و تایلند در جایگاه سوم تا هشتم قرار گرفتند.

در فینال KL3 بانوان شهلا بهروزی‌راد با زمان 50.840 ثانیه دوم شد و مدال نقره را به گردن آویخت. در این رقابت نماینده ازبکستان اول و نمایندگان قزاقستان، هند و تایلند سوم تا پنجم شدند.

در فینال کایاک دونفره 200 متر قایق ایران با ترکیب علی آقامیرزایی و سپهر ساعتچی با زمان 30.828 ثانیه اول شد و مدال طلای این ماده را کسب کردند. در این رقابت نمایندگان چین تایپه، تایلند، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان، اندونزی و هند به ترتیب در جایگاه‌های های بعدی قرار گرفتند.

در فینال کایاک چهارنفره 200 متر آقایان تیم ایران با ترکیب علی آقامیرزایی، سپهر ساعتچی، امین بوداغی و پوریا شریفی با زمان 30.279 ثانیه اول شدند و مدال طلا را به دست آوردند. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، قزاقستان، اندونزی، تایلند، قرقیزستان و هند در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

در فینال VL3 آقایان مسعود قیصری با زمان 1:05.620 دقیقه ششم شد. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، قزاقستان و هند اول تا پنجم شدند و نمایندگان تایلند مقام هفتم و هشتم را به دست آوردند.

در رقابت فینال VL2 آقایان اسلام جاهدی با زمان 54.569 ثانیه سریع‌تر از رقیبان خود از خط پایان گذشت و مدال طلا را از آن خود کرد. در این رقابت نمایندگان هند و ازبکستان در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفتند.

بر این اساس مسابقات آبهای آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا در تایلند به پایان رسید و سهم تیم ملی ایران از این مسابقات 25 مدال رنگارنگ بود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا