قهرمانی ملایی و تیم تهران در مسابقات روئینگ بانوان - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاقایقرانیورزش های آبی

قهرمانی ملایی و تیم تهران در مسابقات روئینگ بانوان

تیم تهران در مسابقات روئینگ قهرمانی کشور در جایگاه نخست قرار گرفت.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی کشور روئینگ بانوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و قایقران فقید یادواره زنده‌یاد صبا شایسته در دریاچه آزادی برگزار شد.

پاروزنانی از تیم‌های گیلان، فارس، البرز، تهران، همدان، کردستان، تهران توابع، زنجان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و اردبیل در مسابقات حضور داشتند.

این رقابت‌ها در مسافت 1000 متر در مواد روئینگ تکنفره سنگین‌وزن و روئینگ تکنفره سبک‌وزن انجام شد.

پس از برگزاری مسابقات دور مقدماتی، نیمه‌نهایی و فینال، نفرات و تیم‌های برتر مشخص شدند.

در فینال B روئینگ تکنفره سنگین‌وزن فاطمه مجلل از آذربایجان غربی با زمان 4:18.115 دقیقه اول و در مجموع ششم، زهرا سیانکی از تهران توابع با زمان 4:25.984 دقیقه دوم و در مجموع هفتم و مائده حضوری از البرز با زمان 4:32.753 دقیقه سوم و در مجموع هشتم شدند.

در فینال B روئینگ تکنفره سبک‌وزن آرینا رجبی از کردستان با زمان 4:37.356 دقیقه اول و در مجموع ششم، ساریه کریمیان از کردستان با زمان 4:41.506 دقیقه دوم و در مجموع هفتم و بهاره حبیبی از کرمانشاه با زمان 4:46.402 دقیقه سوم و در مجموع هشتم شدند.

در فینال A روئینگ تکنفره سنگین‌وزن نگار نگهدار از تهران با زمان 4:08.428 دقیقه صاحب مدال طلا شد، اسرا جوانمردی از کردستان با زمان 4:13.991 دقیقه مدال نقره گرفت و مریم کرمی از همدان با زمان 4:19.304 دقیقه بر سکوی سوم ایستاد و مدال برنز دریافت کرد.

در فینال A روئینگ تکنفره سبک‌وزن نازنین ملایی از گیلان با زمان 3:45.677 دقیقه بر سکوی نخست ایستاد و صاحب مدال طلا شد، شکیبا وقوفی از تهران با زمان 3:57.446 دقیقه مدال نقره دریافت کرد و زینب نوروزی از زنجان با زمان 3:58.692 دقیقه بر جایگاه سوم ایستاد و مدال برنز گرفت.

در پایان رقابت‌ها تیم تهران با کسب 22 امتیاز قهرمان شد، تیم گیلان با 17 امتیاز با توجه به کسب مدال طلا در نائب‌قهرمان شد و همدان با 17 امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا