لیلا رجبی: برای آن کارشناس متاسفم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هادو و میدانی

لیلا رجبی: برای آن کارشناس متاسفم

لیلا رجبی: برای آن کارشناس متاسفم پرتابگر وزنه ایران در المپیک ریو پس از حذف در دور مقدماتی با واکنش های تندی رو به رو شد که او بابت این رفتار اظهار تاسف می کند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از ورزش سه، بعد از اینکه لیلا رجبی در دور مقدماتی مسابقات پرتاب وزنه بانوان حذف شد مجری برنامه  از واژه خونسرد در وصف او شروع کرد و رفته رفته به بی غیرت رسید.

رجبی بابت این موضوع ناراحت است و می گوید: شنیدم که احسان مهاجر شجاعی در یک برنامه تلویزیونی و جلوی چشم 70 میلیون ایرانی، مرا متهم به بی‌غیرتی کرده است، در حالی که من در این 8 سالی که در ایران هستم، افتخارات بیشتری نسبت به او کسب کرده‌ام. همیشه تلاش کرده ام که پرچم ایران را بالا ببرم، چه با مربی، چه بدون مربی، چه با امکانات یا بی امکانات. مهاجر شجاعی در المپیک 2008 پکن پنجاهم شد، آیا فکر می‌کند با این نتیجه خودش هم بی‌غیرت است که حالا در مورد من این‌طور حرف می‌زند؟ او اگر به خودش بی‌غیرت نمی‌گوید، پس چطور می‌تواند جلوی تمام مردم به من توهین کند؟

او در ادامه گفت: گفتن بی‌غیرت به کسی، توهین بزرگی است و من از این بابت برای ایشان خیلی متاسفم، چون من همیشه ایران را کشور خودم دانسته‌ام و کم نگذاشته‌ام.

رجبی در پایان با دفاع از احسان حدادی این طور صحبت هایش را پایان داد: در مورد احسان حدادی هم طوری حرف زده‌اند که به نظرم اصلا درست نیست. احسان واقعا تکرار نشدنی است. من نمی‌دانم واقعا دوومیدانی چند سال دیگر می‌تواند در المپیک مدال بگیرد؟ پس نباید با یک باخت، این‌طور به یک ورزشکار توهین کرد. احسان مهاجر شجاعی اگر امروز حرفی می‌زند، به خاطر مشکلی است که با کیهانی دارد، در حالیکه نباید این مشکل را به ورزشکاران بکشاند. فکر نمی‌کنم مشکل کیهانی به بچه‌ها ربط داشته باشد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا