لیگ برتر بسکتبال بانوان/ بازی سوم تعیین‌کننده تیم سوم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزبسکتبالتوپ و تور

لیگ برتر بسکتبال بانوان/ بازی سوم تعیین‌کننده تیم سوم

تیم بسکتبال بانوان شیمیدر قم در فینال مقابل گروه بهمن پیروز شد تا هر دو تیم یک برد را در کارنامه داشته باشند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دومین دیدار رده‌بندی و فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان امروز برگزار شد که تیم‌های نفت آبادان و اکسون تهران در دیدار رده‌بندی به مصاف هم رفتند. در فینال هم گروه بهمن و شیمیدر قم مقابل هم قرار گرفتند.

پالایش نفت آبادان که بازی اول خود را واگذار کرده بود در دیدار امروز ۶۲ بر ۵۴ پیروز شد تا بازی سوم تعیین‌کننده تیم سوم باشد.

در مرحله فینال که گروه بهمن بازی اول را ۷۰ بر ۵۹ برده بود، در نیمه اول بازی دوم عملکردی بسیار ضعیف از خود نشان داد اما در کوارتر سوم موفق شد اختلافات را با حریف کمتر کند و ۱۴ اختلاف پوئن را در کوارتر سوم به ۶ اختلاف برساند. کوارتر سوم ۴۸ بر ۴۶ به سود شیمیدر به پایان رسید.

در کوارتر چهارم بازهم گروه بهمن اختلاف را کمتر کرد اما در نهایت، شیمیدر با نتیجه ۶۷ بر ۶۳ به برتری رسید تا تیم‌ها هر کدام یک برد را در کارنامه داشته باشند. شیمیدر قم در حالی راهی فینال شد که در مرحله قبل معصومه اسماعیل زاده یکی از بهترین بازیکنان کشورمان را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار ندارد. بازی سوم روز دوشنبه برگزار می‌شود و مسابقات فینال ۳ از ۵ خواهد بود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا