لیگ برتر تیراندازی/ برترین های بخش آقایان و بانوان معرفی شدند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاتیراندازی

لیگ برتر تیراندازی/ برترین های بخش آقایان و بانوان معرفی شدند

رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی آقایان و بانوان با معرفی تیم و نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، هفته پنجم لیگ برتر تیراندازی بانوان با حضور ۵ تیم به میزبانی ساچمه بیژن پیگیری شد که در رشته تفنگ و تپانچه بادی تیم های، ساچمه بیژن و شهرداری قزوین با غلبه بر تیم های هیات قم و خراسان رضوی به پیروزی دست یافتند. در این هفته تیم مقاومت در قرعه استراحت به سر می‌برد.

با برگزاری فینال رشته تپانچه بادی، زینب طوماری از شهرداری قزوین، مریم خانساریان و گلنوش سبقت الهی هر دو از ساچمه بیژن به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند.

در رشته تفنگ بادی نیز، حسنا توتون چی از شهرداری قزوین، فاطمه کرم زاده و آرمینا صادقیان هر دو از ساچمه بیژن به ترتیب به مقام های اول تا سوم رضایت دادند.

همزمان با این رقابت‌ها هفته هفتم لیگ برتر تیراندازی آقایان نیز به میزبانی شهرداری اردبیل و با حضور ۷ تیم دنبال شد که در رشته تفنگ بادی، تیم‌های نزاجا، ساچمه بیژن و شهرداری اردبیل در برابر تیم‌های سپاهان، مقاومت و شرکت ملی حفاری به پیروزی رسیدند. در این هفته تیم زائر در قرعه استراحت به سر می برد.

در رشته تپانچه بادی نیز، تیم‌های مقاومت، نزاجا و شرکت ملی حفاری در مقابل تیم های ساچمه بیژن، سپاهان و شهرداری اردبیل به پیروزی دست یافتند.

در فینال رشته تفنگ بادی، امیرمحمد نکونام از نزاجا اول شد و امیرسیاوش ذوالفقاریان از ساچمه بیژن و حسین باقری از نزاجا دوم و سوم شدند.

در رشته تپانچه بادی نیز، سجاد پور حسینی از ساچمه بیژن و محمد رسول عفتی از مقاومت به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند و جواد فروغی از مقاومت در جایگاه سوم قرار گرفت.

مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون، مسعود کلهر خبره ورزشی، سیدجعفر حسینی رییس سازمان لیگ، الهام هاشمی سرمربی تفنگ، محسن نصراصفهانی و احمد نجفی از مربیان تیم تپانچه، حسین زکی زاده رییس هیات استان قزوین و دیگر مسئولان و سرپرستان باشگاه ها برگزار شد.

در پایان این مراسم از طرف شرکت ساچمه بیژن به نفرات برتر هر رشته ساچمه این شرکت اهدا شد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا