محمدی: برای کسب مقام پنجمی تلاش می‌کنیم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و توروالیبال

محمدی: برای کسب مقام پنجمی تلاش می‌کنیم

دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران گفت: هدفمان کسب مقام پنجم مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال دختر آسیاست و برای شکست ازبکستان باید خطاهای فردی‌مان را کاهش دهیم.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نیلوفر محمدی پس از پیروزی برابر ماکائو در مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال دختر آسیا گفت: در این مسابقات تاکنون چهار بازی انجام دادیم که دو بازی را واگذار کردیم و برابر استرالیا و ماکائو پیروز شدیم.

وی با اشاره به اینکه تیم‌های خوبی در این مسابقات حضور داشتند و رقیبان سختی پیش روی ایران قرار گرفتند، اظهار داشت: هدف اصلی ما این بود که با ژاپن و چین بازی خوبی انجام داده و شکست‌شان دهیم که این اتفاق نیافتاد البته استرالیا و ماکائو هم تیم‌های خوبی بودند.

دریافت‌کننده تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران با بیان این موضوع که در این مرحله از مسابقات هدف ایران کسب عنوان پنجمی آسیاست، خاطرنشان کرد: در مسابقه برابر ماکائو خطای فردی کمتری داشتیم. هدفمان کسب مقام پنجم مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال دختر آسیاست.

وی در ادامه افزود: تیم ازبکستان را آنالیز می‌کنیم اما برای شکست این تیم باید خطاهای فردی‌مان را کاهش دهیم.

محمدی تصریح کرد: کادر تیم ملی به ما روحیه داد تا بدون ترس با حریفان‌مان بازی کنیم. امیدوارم با تلاش و تمرین بیشتر در سال‌های بعد مقام‌های بهتری کسب کنیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا