مراسم تجلیل از مدال آوران و قهرمانان در حضور دکتر رئیسی و هاشمی؛روح الله رستمی: ماسربازان ایران هستیم و برای بر افراشته شدن پرچم کشورمان می جنگیم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشی

مراسم تجلیل از مدال آوران و قهرمانان در حضور دکتر رئیسی و هاشمی؛روح الله رستمی: ماسربازان ایران هستیم و برای بر افراشته شدن پرچم کشورمان می جنگیم

نماینده ورزشکاران اعزامی به بازی های پاراسیایی در مراسم تجلیل مدال آوران وافتخار آفرینان ازرییس جمهوری درخواست کرد تا با تشکیل کارگروهی تخصصی ، نسبت به تامین تجهیزات و وسایل استاندارد رشته‌های مختلف بررسی‌های لازم صورت بگیرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان متن سخنان روح الله رستمی نماینده ورزشکاران اعزامی به بازی های پاراسیایی هانگژو که در حضور دکتر ابراهیم رئیسی و کیومرث هاشمی قرائت شد، به شرح زیر است؛

آقای رئیس جمهور
سلام
این چندمین بار است که شما در جمع جامعه ورزش شخصا حضور پیدا می کنید، کنار ما می نشنید و سخن ما را می شنوید
از این بابت از شما سپاسگزاریم . این که ما بی واسطه بتوانیم حرف های یمان را، خواسته و مطالباتمان را با شما در میان بگذاریم، مایه امیدواری و قوت قلب ماست.

آقای رئیس جمهور ما به افتخار این کشور و به عشق این خاک و وطن به میدان می رویم و همه تلاشمان بالا بردن نام ایران عزیز در میدان رقابت با کشورهای دیگر است.

ما سربازان پرچم ایرانیم. برای بر افراشته شدن پرچم کشورمان می جنگیم و غرور انگیز ترین لحظه زندگی مان لحظه بر افراشته شدن پرچم کشورمان در میادن ورزشی است.

افتخار مشترک قهرمانان این جلسه سهم داشتن در غرور آفرینی و شادی مردم ایران است و همچون همیشه در سرافرازی ایران عزیز سهیم بوده اند.

ورزش کشور در این سال ها توانسته است در رشته های مختلف در بسیاری از رشته ها در سطح اول رقابت ها پا به پای نامداران جهانی رقابت کند و در بسیاری از این رقابت ها پیروز میدان باشد و در سطح جهانی بدرخشد.

اما آقای رئیس جمهور این افتخار آفرینی ها و مدال ها و سکو ها، در شرایط نابرابر و ناعادلانه با رقبا به دست امده است هم از جهت وسایل و تجهیزات ورزشی هم فضای و سالن های تمرینی هم برنامه های آماده سازی و تدارکاتی. و این مهم مصداق و نمونه بارزی از صرف فعل توانستن است.

جناب آقای رئیس جمهور همین جا می خواهم اولین خواسته خودم را از شما داشته باشم. دستور دهید کارگروهی تشکیل شود تا نسبت به تامین تجهیزات و وسایل استاندارد رشته‌های مختلف بررسی و اقدام کند و نیازهای مورد نیاز رشته های مختلف را تامین کند.

من این جا به نمایندگی از جامعه ورزش صحبت می کنم و می دانم شما هم نسبت به بخش مهمی از مشکلات جامعه ورزش آگاه هستید.

واقعیت این است که در سال های اخیر قدم های مهمی در خصوص اشتغال قهرمانان،سربازی، بیمه و جوایز مدال آوری آنها بر داشته شده است. با این همه همچنان انتظار جامعه ورزش توجه بیشتر و گسترش دامنه شمول این موارد است.

بسیار در این باره صحبت شده است و در جلسات مختلف تکرار شده و جنابعالی نیز دستورات لازم را داده اید‌. امیدوارم در دولت شما که بسیاری از نیمه تمام ها تمام می شود این موارد هم به شکل کاملی اجرایی و عملیاتی شود.

در پایان امیدوارم با نگاه ویژه جنابعالی به ورزش کشور شاهد حل این مشکلات و فراهم شدن زمینه مناسب برای تداوم افتخار آفرینی ورزشکاران در صحنه های بین المللی باشیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا