مسابقات تیراندازی با کمان همبستگی کشورهای اسلامی/ نتایج ریکرو تیمی و میکس ایران در مرحله مقدماتی مشخص شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاتیر و کمان

مسابقات تیراندازی با کمان همبستگی کشورهای اسلامی/ نتایج ریکرو تیمی و میکس ایران در مرحله مقدماتی مشخص شد

کمانداران ریکرو کشورمان امروز در بخش تیمی و میکس مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی به رقابت پرداختند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری فارس ، در ادامه رقابت‌های مسابقات تیراندازی با کمان همبستگی کشورهای اسلامی که به میزبانی بنگلادش در حال برگزاری است، ملی‌پوشان ریکرو ایران در مرحله مقدماتی تیمی و میکس به مصاف حریفان رفتند.

در بخش ریکرو تیمی مردان، ایران با ترکیب صادق اشرفی، محمدصادق کبودانی و رضا شبانی در رتبه دوم قرار گرفت. تیم ایران در مرحله حذفی در نخستین دیدار مقابل سوریه قرار می‌گیرد. 8 تیم در مجموع در این ماده شرکت کرده‌اند.

در بخش میکس، ایران با ترکیب صادق اشرفی و شیوا شجاع‌مهر در رتبه دوم مرحله مقدماتی قرار گرفت. ایران در مرحله حذفی در دور نخستی استراحت دارد و در دور دوم باید به مصاف برنده عراق و ترکمنستان برود. در مرحله مقدماتی 10 تیم حضور داشتند.

در ریکرو انفرادی مردان، صادق اشرفی در مرحله مقدماتی سوم شد. وی دور نخست استراحت دارد و در نخستین مسابقه باید با نماینده ترکمنستان به رقابت بپردازد. محمدصادق کبودانی هشتم شد که در مرحله حذفی باید در نخستین گام مقابل کمانداری از قرقیزستان یا اوگاندا برود. وی دور نخست استراحت دارد. رضا شبانی نیز با قرار گرفتن در جایگاه سیزدهم مرحله مقدماتی، در مرحله حذفی باید با حریفی از نپال روبه‌رو شود.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا