مشارکت فعال دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی در ارزیابی تیم های اعزامی به بازی های آسیایی - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشی

مشارکت فعال دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی در ارزیابی تیم های اعزامی به بازی های آسیایی

نشست اعضای دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک با حضور دکتر محمدحسین علیزاده مسئول این دپارتمان و دیگر اعضای آن برگزار شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک، بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه ارائه خدمات به تیم های ملی اعزامی به بازی های آسیایی شامل آزمون های ارزیابی پیشگیری از آسیب های ورزشی و همچنین جمع آوری بانک اطلاعاتی از نتایج این آزمون ها از مهمترین موضوعاتی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.
پی گیری دستور کار ارزیابی پیشگیری از آسیب های ورزشی اعضای تیم ملی فوتبال نوجوانان و امید، تبادل نظر در خصوص برنامه های آموزشی که در نیمه دوم سال جاری توسط دپارتمان انجام خواهد گرفت، پیگیری، مکاتبات و انجام هماهنگی های لازم به منظور حضور یکی از اعضای دپارتمان در کنفرانس بین المللی پیشگیری از آسیب های ورزشی که اسفندماه سال جاری به میزبانی شهر موناکو برگزار خواهد از دیگر مباحثی بود که در این نشست به آن اشاره شد.
گفتنی است دکتر محمدحسین علیزاده مسئول دپارتمان، دکتر سید شمس الدین تقوی مدیر مرکز پزشکی ورزشی آکادمی، دکتر علیرضا شهاب فیزیوتراپ تیم های ملی فوتبال، خانم پریسا نمازی مسئول انجام تست‌های پیشگیری از آسیب و خانم دنیا عسگری دبیر دپارتمان دیگر اعضای دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی حاضرین در این نشست را تشکیل دادند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا