موافقت فدراسیون جهانی مچ اندازی با پوشش اسلامی بانوان ایران - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاسایر

موافقت فدراسیون جهانی مچ اندازی با پوشش اسلامی بانوان ایران

دبیرکل فدراسیون جهانی مچ اندازی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون ایران با حضور بانوان ایرانی با پوشش اسلامی در تمامی مسابقات بین‌المللی موافقت کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، بعد از مذاکرات و رایزنی های صورت گرفته از سوی فدراسیون بدنسازی ایران با فدراسیون جهانی مچ اندازی (WAF) در خصوص پوشش مصوب بانوان ایرانی در رشته مچ اندازی، در نهایت دبیرکل WAF با ارسال نامه ای رسمی خطاب به عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون ایران از موافقت این فدراسیون با حضور بانوان ایرانی با پوشش اسلامی در تمامی مسابقات بین المللی خبر داد.

از سوی دیگر همزمان با برگزاری سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی روز دختر توسط فدراسیون بدنسازی، معاونت امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز با برگزاری مسابقات داخلی و اعزام های برون مرزی بانوان در رشته مچ اندازی با پوشش مصوب، موافقت خود را اعلام کرد.

بدین ترتیب به زودی پنجمین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان قهرمانی کشور برگزار خواهد شد و اعزام های بعدی کمیته مچ اندازی هم با حضور بانوان منتخب انجام خواهد گرفت.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا