نجمه خدمتی: اختلاف بین ما و رقبا زیاد شده است - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتیراندازی

نجمه خدمتی: اختلاف بین ما و رقبا زیاد شده است

ملی‌پوش تفنگ ایران گفت: سطح مسابقات یونیورسیاد بالا رفته، ما هم که هیچ اردوی برون‌مرزی نداریم و شرایط سختی نسبت به گذشته که مدال‌آور بودیم، داریم.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) : نجمه خدمتی در گفت و گو با ایسنا، در مورد عملکردش در بازی‌های دانشجویان جهان اظهار کرد: در یونیورسیاد در سه ماده تفنگ بادی، سه وضعیت و میکس مسابقه دادم. در میکس در کنار امیرمحمد نکونام با اختلاف خیلی کمی چهارم شدیم.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا تیراندازان نسبت به دوره قبل یونیورسیاد افت داشتند و حتی در بخش تفنگ بادی مدال کسب نشد، گفت: سطح مسابقات بالا رفته است. ما هم که هیچ اردوی برون مرزی نداریم و شرایط سختی نسبت به گذشته که مدال آور بودیم، داریم. در قبل مداوم اردوی برون مرزی داشتیم و در مسابقات شرکت می‌کردیم، در این شرایط از سطح آمادگی بالایی برخوردار بودیم اما اکنون از رقابت‌ها دور شده‌ایم.

خدمتی افزود: ما خودمان تجهیزاتمان را شخصی به روز می‌کنیم اما تهیه فشنگ و ساچمه برای فدراسیون سخت شده است. امیدوارم وزارت ورزش و جوانان کمک کند تا فدراسیون بتواند حداقل مثل قبل جهت آماده‌سازی قبل از مسابقات مهم مثل همین یونیورسیاد، بازی‌های آسیایی یا قهرمانی جهان که سهمیه المپیک توزیع می‌شود ما را به اردوی برون‌مرزی اعزام کند تا فشنگ مناسب داشته باشیم. در این شرایط می‌توانیم رقابت درستی با رقبا داشتیم نه اینکه این همه اخلاف بین ما و رقبا وجود داشته باشد.

او در پاسخ به این سوال که مگر ساچمه با کیفیت در اختیار نیست که در تفنگ بادی هم نتیجه حاصل نمی‌شود، گفت: ساچمه خوبی تهیه می‌شود اما برای فشنگ خیلی مشکل داریم و اصلا فشنگ برای خفیف نداریم. همین که از رقابت‌ها دوریم سبب می‌شود مدال کسب نکنیم.

ملی‌پوش تفنگ در پاسخ به این سوال که آیا در این شرایط در قهرمانی جهان می‌توان امیدوار به کسب سهمیه المپیک پاریس بود، گفت: مسابقات قهرمانی جهان قابل پیش‌بینی نیست اما امیدواریم بتوانیم سهمیه‌ المپیک را بگیریم.

خدمتی در مورد بازی‌های آسیایی نیز گفت: در بازی‌های آسیایی هم امیدوارم بتوانم بهترین نتیجه خود را بگیرم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا