هانگژو 2022؛فرهادی‌زاد: ورزشکاران ایران می‌توانند نتایج بهتری کسب کنند - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشی

هانگژو 2022؛فرهادی‌زاد: ورزشکاران ایران می‌توانند نتایج بهتری کسب کنند

نایب رئیس کمیته ملی المپیک گفت: آنچه اتفاق افتاده تا کنون در قایقرانی، تکواندو و دوچرخه سواری پیش بینی‌هایی بوده که از قبل مسجل بوده است.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛  مهین فرهادی‌زاد در خصوص عملکرد بانوان تا پایان روز دوم نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: از روز اول بازی‌ها با توجه به اینکه مسابقات دختران به خصوص در تکواندو، قایقرانی و دوچرخه بیشتر بود، عزیزان و دختران ما با نقش آفرینی خود بهترین نتایج را به دست آوردند و حتی بر اساس گفته خودشان می‌توانستند بهتر هم باشند. خوشحالیم که دختران شرایط خوبی را از روزهای ابتدایی ثبت کردند و این روند برای پسران هم آغاز شده است و دختران و پسران ما می توانند در ادامه نتایج بهتری هم ثبت کنند.
وی در خصوص اینکه آیا پیش بینی این عملکرد را از بانوان داشتید، گفت: پیش بینی ما بر اساس نتایج و برآورد فعالیت‌های ورزشی رئیس فدراسیون و کادر فنی تیم‌های ملی بود و مرکز نظارت بر تیم های ملی بر اساس حضور آنها در مسابقات مختلف برآورد نتایج را داشتند که در جلسات فنی مورد بررسی و بحث قرار گرفت. آنچه اتفاق افتاده تا کنون در قایقرانی، تکواندو و دوچرخه سواری پیش بینی‌هایی بوده که از قبل مسجل بوده اما امیدوارم آنچه را که در آینده هم اتفاق می‌افتد بر اساس پیش بینی‌ها پیش برود. در ووشو، تکواندو و سایر رشته‌ها حتما انتظار داریم شرایط خوبی داشته باشند.
نایب رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص اینکه در روئینگ انتظار کسب مدال طلا و سه مدال وجود داشت، بیان کرد: طی صحبتی که با مربی روئینگ داشتیم عنوان شد شاید عجله آنها در ابتدای مسابقه و اینکه از ابتدا با چین همراهی کنند باعث این نتیجه شد. نگاه مربیان این است که انرژی آنها در 1000 متر اول کم شده و در مسافت پایانی نتوانستند حتی تیم دوم و سوم را بگیرند البته نگاه بچه‌ها این نیست. در واقع یک تحلیل نادرست در روند کار داشتند.
نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا