اخبار روزاین ورزش هادوچرخه سواری

هجدهمی دهقان در مرحله دوم تور دوچرخه سواری تایلند

ماندانا دهقان عضو تیم مکس واترزلی هلند در رده هجدهم مرحله دوم از تور بین المللی «پرینسیس ماهای» قرار گرفت

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری فارس، مرحله نخست از هشتمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری «پرینسیس ماهای» تایلند در حالی روز گذشته در مسیر ۹۷ کیلومتری چیانگ مای به چام تانگ برگزار شد که در پایان مرحله اول این تور ویژه بانوان رکابزنانی از تایلند، ژاپن و توباگو به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان مسابقه گذشتند. در این تور ۷۰ دوچرخه سوار در یک زمان مشابه از خط پایان عبور کردند.

ماندانا دهقان بانوی لژیونر دوچرخه سواری ایران در اولین مسابقه فصل خود همراه با تیم مکس واترزلی هلند توانست در میان ۷۲ دوچرخه سوار زن با زمان ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه و ۵۴ ثانیه در رده پنجاه و ششم قرار بگیرد.

این تور معتبر آسیایی در سه مرحله برگزار می‌شود که تیم‌های دوچرخه سواری زنان از کشورهای قزاقستان، ویتنام، روسیه، اوکراین، مالزی، سنگاپور، ژاپن، تایلند و تیم‌های باشگاهی ایلومینیت آمریکا، کوگاس روسیه و ولوفیت استرالیا در آن حضور دارند.

مرحله دوم این تور بین المللی امروز سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، در مسیر ۶۷ کیلومتری منطقه چیانگ‌مای برگزار شد که نماینده کشورمان توانست به رتبه هجدهم دست یابد و در مجموع دو مرحله در رتبه سی و هفتم قرار بگیرد.

در بخش تیمی، تیم مکس واترزلی هلند در رتبه اول قرار دارد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا