واحدی: هیجاناتمان را کنترل خواهیم کرد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و توروالیبال

واحدی: هیجاناتمان را کنترل خواهیم کرد

پاسور تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران گفت: در مسابقات بعدی هیجاناتمان را کنترل خواهیم کرد و به بهترین شکل بازی می‌کنیم.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هستی واحدی پس از نخستین مسابقه تیم ملی برابر ژاپن در مسابقات قهرمانی زیر 16 سال آسیا اظهار کرد: ژاپن از هر لحاظ قوی است و در نخستین مسابقه خود برابر این تیم قرار گرفتیم.

وی افزود: اولین بازی ما در این مسابقات برابر تیم قدرتمند ژاپن بود و هیجان زده بودیم. خوب بازی کردیم، اما خیلی بهتر از این می توانیم مسابقه دهیم.

پاسور تیم ملی والیبال زیر 16 سال دختر ایران خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا در مسابقات بعدی هیجاناتمان را کنترل و به بهترین شکل بازی کنیم.

وی با اشاره به این مطلب که عملکردشان در تمرینات و مسابقات تدارکاتی بهتر بوده است، افزود: برای اولین بار در این شرایط بازی می‌کنیم و مطمئنا می‌توانیم عملکرد خیلی بهتری داشته باشیم.

واحدی درباره رقابت برابر استرالیا در دومین مسابقه مرحله گروهی گفت: قطعا مربی و کادر فنی تمام مواردی که باید در دیدار بعدی اصلاح کنیم و تمام نقاط ضعف‌مان را می‌گویند. روی این موارد کار می‌کنیم تا استرالیا را در بازی دوم شکست دهیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا