وزنه‌ برداری قهرمانی جهان/ باقری: مصدومیت باجلانی جدی نیست - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاسایر

وزنه‌ برداری قهرمانی جهان/ باقری: مصدومیت باجلانی جدی نیست

مسابقات وزنه‌ برداری قهرمانی جهان در حالی به میزبان تاشکند پیگیری شد که دختر ملی‌ پوش ایرانی به دلیل مصدومیت حضور در رقابت‌های جهانی را از دست داده است.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری تسنیم، با توجه به عدم برگزاری مسابقات وزنه‌ برداری در سال 2020 و موکول شدن المپیک توکیو به سال 2021، فدراسیون جهانی نیز مثل بسیاری از فدراسیون‌های بین‌المللی تصمیم گرفت در سال المپیک، برخلاف ادوار گذشته رقابت‌های جهانی را برگزار کند و میزبانی این رقابت‌ها نیز به تاشکند ازبکستان سپرده شد.

این پیکارها از روز 16 آذر آغاز شده و نمایندگان ایران نیز روی تخته رفته‌اند که تاکنون مصطفی جوادی موفق به کسب مدال 2 نقره و یک برنز دسته 81 کیلوگرم شده است.

امروز این رقابت‌ها در دسته 76 کیلوگرم زنان پیگیری شد و قرار بود الناز باجلانی نماینده ایران در پیکارهای این دسته باشد، اما او تیم ملی وزنه‌ برداری را در سفر به تاشکند همراهی نکرد.

داود باقری رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌ برداری در این خصوص به تسنیم گفت: باجلانی به دلیل مصدومیت به تاشکند نرفت، البته مصدومیت او خیلی جدی نیست.

سیده الهام حسینی، فاطمه یوسفی و یکتا جمالی سه نماینده وزنه‌ برداری بانوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان هستند که در روزهای آینده روی تخته خواهند رفت.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا