ووشوي قهرماني آسيا؛ شهربانو منصوريان چهارمين طلايي ايران - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاسایر

ووشوی قهرمانی آسیا؛ شهربانو منصوریان چهارمین طلایی ایران

به گزارش خبر ورزش زنان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، نهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان آسیا از روز (پنجشنبه ۱۱ شهریورماه) با حضور نمایندگان ۲۰ کشور به میزبانی شهر تایپه، پایتخت تایوان آغاز شده است و امروز (دوشنبه) با شناخت نفرات و تیم های برتر به اتمام می رسد.

صبح امروز، «شهربانو منصوریان» قهرمان جهان از ایران که پیش از این «هرگی باکایدان» نایب قهرمان سال ۲۰۱۵ جهان از فیلیپین را شکست داده بود در دیدار پایانی به مصاف «ترانک آن کئوان» از ویتنام رفت و در دو راند متوالی بر حریف خود چیره شد و بر سکوی نخست ایستاد.

با این اوصاف، منصوریان چهارمین مدال طلای کاروان ووشوی ایران در مسابقات آسیایی تایوان را رقم زد.

کاروان ووشوی ایران تا به این لحظه در نهمین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا تایوان به چهار مدال طلا توسط  تیم دوئلین(محسن احمدی، رضا خلف زاده و امیر محمدرضایی)، «مرتضی عظیمی»، «شهربانو منصوریان» و «الهه منصوریان»، دو نقره از سوی «رضا خلف زاده» و «فرشاد عربی» و پنج برنز توسط «سهیلا منصوریان»، «صدیقه دریایی»، «مریم هاشمی»، «اشکان دلفانی» و «مهدی محمدی» دست یافته است.

دیگر سانداکاران ایران(عرفان آهنگریان، سعید فاضلی، یزدان میرزایی و معین تقوی) تا دقایقی دیگر در دیدار نهایی اوزان مختلف به میدان می روند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا