ووشو قهرمانی جوانان جهان/ دومین مدال بازدار طلایی شد؛ عنوان سومی برای بنی‌طالبی - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزکشتی و رزمیووشو

ووشو قهرمانی جوانان جهان/ دومین مدال بازدار طلایی شد؛ عنوان سومی برای بنی‌طالبی

ووشوکار کشورمان که در روز نخست مسابقات به مدال نقره فرم نانچوان دست پیدا کرده بود، این بار رنگ مدال خود را طلایی کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، هشتمین دوره رقابت‌های ووشو قهرمانی جوانان جهان از (سه‌شنبه) در شهر تانگرانگ اندونزی آغاز شد و ملی‌پوشان پسر و دختر ایران که با حمایت «شرکت پرداخت الکترونیک سداد» به این پیکارها اعزام شده‌اند، امروز (پنجشنبه) به مصاف حریفان خود رفتند. در سومین روز از این مسابقات و در بخش تالوی دختران، نازنین بازدار که در روز نخست مسابقات به مدال نقره فرم نانچوان دست پیدا کرده بود، این بار رنگ مدال خود را طلایی کرد.

نماینده شایسته کشورمان این بار در فرم نن گوئن با امتیاز 8.99 به مدال طلا دست یافت و قهرمان جهان شد. در این فرم ورزشکارانی از هنگ کنگ و چین دوم و سوم شدند. پیش از مدال، یونس خدایی در فرم نن دائو پسران و هستی صدیقی در فرم نن دائو دختران به طلا دست یافته بودند.

در نوبت صبح مسابقات امروز (پنجشنبه) نیز حدیث امیری در گوئن شو، حسین قبله نما در گوئن شو، رامتین سیاه مشته ای و سامیار صادقی در چانگ چوان نیز به اجرای فرم پرداختند و موفق به کسب مدال نشدند.

همچنین در بخش تالوی پسران، شاهین بنی‌طالبی با نمره 9.15 پس از ورزشکاران مالزی و اندونزی به مقام سوم دست یافت. او به همراه ورزشکاری از هنگ‌کنگ به صورت مشترک به این مقام رسید.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا