پاراتیروکمان قهرمانی آسیا/ نوری راهی فینال شد، حذف یاورپور از دور مسابقات - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتیر و کمانجانبازان و معلولین

پاراتیروکمان قهرمانی آسیا/ نوری راهی فینال شد، حذف یاورپور از دور مسابقات

هادی نوری در کامپوند مردان رقابت‌های قهرمانی آسیا به فینال راه پیدا کرد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، در روز دوم مسابقات پاراتیراندازی با کمان قهرمانی آسیا، هادی نوری در کامپوند مردان در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه 140 بر 131 از سد نماینده عراق گذشت. وی در دور دوم با نتیجه 143 بر 141 مقابل نماینده ویتنام به پیروزی رسید.

نوری در یک چهارم نهایی با نتیجه 144 بر 138 مقابل نماینده پارالمپیک به برتری رسید. وی در نیمه نهایی مقابل کمانداری از مالزی با نتیجه 142 بر 136 پیروز و فینالیست شد. این ورزشکار کشورمان در دیدار فینال باید به مصاف کمانداری از چین برود.

مریم یاورپور در کامپوند بانوان در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه 135 بر 126 مقابل کمانداری از اندونزی به برتری رسید. وی در دور دوم با نتیجه 145 بر 141 مقابل نماینده چین شکست خورد و حذف شد.

در مادهW1 و در مرحله یک چهارم نهایی، مجید کاکوش با نتیجه 135 بر 134 مقابل محمدرضا زندی دیگر کماندار کشورمان به برتری رسید. وی در دیدار نیمه نهایی مقابل نماینده کره جنوبی با نتیجه 137 بر 128 شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در بازی رده بندی با نتیجه 137 بر 128 مغلوب کمانداری از چین شد و در رده چهارم قرار گرفت.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا