پیست مسابقات قایقرانی المپیک توکیو افتتاح شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزقایقرانیورزش های آبی

پیست مسابقات قایقرانی المپیک توکیو افتتاح شد

در فاصله 13 ماه تا آغاز المپیک 2020 پیست رسمی مسابقات قایقرانی (روئینگ و آبهای آرام) این رویداد بزرگ در توکیو افتتاح شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، هنوز 13 ماه تا آغاز المپیک 2020 باقی مانده و توکیو به عنوان این رویداد بزرگ ورزشی در حال آماده سازی ورزشگاه های خود برای رشته های مختلف است. امروز نیز این کشور پیست رسمی رقابت های قایقرانی را افتتاح کرد.

مسئولان ورزشی ژاپن امروز به طور رسمی اعلام کردند که پیست مسابقات روئینگ که میزبان رقابت های آبهای آرام نیز خواهد بود کاملا آماده بهره برداری است و به دیگر ورزشگاه های آماده توکیو برای المپیک 2020 اضافه شد.

خوان کریستف رونالد رئیس فدراسیون جهانی روئینگ با ابراز رضایت از شرایط این پیست گفته است: خیلی خوشحال هستم که همه چیز به موقع انجام شد. همه چیز در حد استاندارد و دقیقا سر زمان تعیین شده به پایان رسیده و آماده مسابقه است.

وی همچنین تاکید کرد: البته یکسری مسائل کوچک برای بهتر شدن وجود دارد اما همین امروز اعلام می کنم که پیست روئینگ توکیو کاملا آماده بازی های المپیک است.

رونالد درباره مساله کیفیت آب نیز صحبت کرده و گفته است: در المپیک ریو (2016) موضوع کیفیت آب ما را نگران کرده بود اما ژاپن مشکلی ندارد و خیال ما از این بابت کاملا راحت است.

مساله دیگر درباره وزش باد بود که رئیس فدراسیون جهانی روئینگ به آن اشاره کرده و توضیح داده است: قطعا وزش باد می تواند در کار ما تاثیر بگذارد اما من چهار سفر به توکیو داشته ام و این برای نخستین بار بود که شاهد وزش شدید باد بودم. به نظرم  در جریان بازی های المپیک مشکلی نخواهیم داشت.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا