کرم‌زاده: سطح مسابقات جایزه بزرگ بالا بود/ امیدوارم در مصر سهمیه کسب کنیم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزاین ورزش هاتیراندازی

کرم‌زاده: سطح مسابقات جایزه بزرگ بالا بود/ امیدوارم در مصر سهمیه کسب کنیم

عضو تیم ملی تیراندازی کشورمان گفت: در مسابقات جایزه بزرگ امتیاز ۶۳۰/۸ را زدم و اگر این امتیاز را در مسابقات جهانی مصر تکرار کنم قطعا جزو فینالیست‌ها هستم.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از تسنیم، فاطمه کرم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مسابقات جایزه بزرگ تفنگ بانوان و نایب قهرمانی در این مسابقات اظهار داشت: سطح فینال بالا بود ابتدا کار را خوب آغاز نکردم اما در ادامه توانستم تیرهای خوبی بزنم و به جمع دو نفر اول رسیدم و راهی دیدار نهایی شدم. در فینال ابتدا خوب پیش رفتم اما مقداری در جا زدم و صادقیان بالاتر از من قرار گرفت در ادامه امتیازات به هم نزدیک شد اما دو تیر آخر را برابر زدیم و نتیجه 16 بر 14 به پایان رسید.

وی تاکید کرد: در مسابقات جایزه بزرگ امتیاز 630/8 را زدم و اگر این امتیاز را در مسابقات جهانی مصر تکرار کنم قطعا جزو فینالیست‌ها هستم و اگر همین فینال خوبی که در مسابقات جایزه بزرگ داشتیم را در مسابقات جهانی تکرار کنیم می‌توانیم مدال و سهمیه بگیریم.

کرم‌زاده در خصوص هدفش در مسابقات جهانی مصر گفت: مسابقات جهانی مصر اولین مرحله توزیع سهمیه المپیک جهانی است و امیدوارم من و یا هر کدام از بچه‌های ایران بتوانیم سهمیه بازی‌های المپیک را کسب کنیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا