کمیته ملی المپیک خواستار حضور هندبال بانوان ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و تورهندبال

کمیته ملی المپیک خواستار حضور هندبال بانوان ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی شد

کمیته ملی المپیک کشورمان با ارسال نامه‌ای به مدیرکل پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی خواستار بررسی مجدد حضور تیم ملی هندبال بانوان ایران در این بازی‌ها شد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک با ارسال نامه‌ای به دکتر حلیث یونس ارونس مدیر کل پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی قونیه 2021، خواستار بررسی مجدد حضور تیم هندبال بانوان ایران در این رویداد شد.

رئیس کمیته ملی المپیک در این نامه با اشاره به حضور مستمر بانوان هندبالیست کشور ایران در اردوهای آماده سازی و تورنمنت‌های مختلف به منظور ارتقای رنکینگ  HIF  و حضور در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی خواستار اعلام معیارهای انتخاب تیم‌های هندبال بانوان در این رویداد و عدم انتخاب تیم ملی هندبال بانان ایران شد.

صاحی امیری در این نامه با تاکید بر اینکه تیم هندبال بانوان ایران در حالی در لیست تیم‌های منتخب اعلام نشده است که به لحاظ رنکینگ HIF  از تیم‌های معرفی شده در جایگاه بالاتری قرار دارد و این در حالی است که تیم‌های ملی هندبال بانوان و آقایان ایران در موقع مقرر اقدام به ثبت نام اولیه کرده‌اند، خواستار توضیحات بیشتر درخصوص عدم انتخاب تیم هندبال بانوان در این دوره از بازی‌ها شد.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا