کهنسال: خوشحالم که به عنوان یک بانوی ایرانی پیشرو شناخته شدم - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتیر و کمانجانبازان و معلولین

کهنسال: خوشحالم که به عنوان یک بانوی ایرانی پیشرو شناخته شدم

روز گذشته وب سایت رسمی کمیته بین المللی پارالمپیک فهرستی از زنان پیشرو منتختب توسط بنیاد “ملاله” را منتشر کرد که نام محدثه کهنسال، ورزشکار جوان تیم پاراتیراندازی با کمان کشورمان نیز به چشم می خورد.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از خبرگزاری فارس، محدثه کهنسال در خصوص قرار گرفتن در فهرست زنان پیشرو منتخب بنیاد “ملاله” اظهار داشت:  از اینکه در لیست یاد شده قرار گرفته ام بسیار خوشحالم و خوشحالی مضاعف من برای این است که به عنوان یک ورزشکارخانم ایرانی پیشرو که برای دیگران ایجاد انگیزه کرده و بر موانع زندگی فائق آمده، مطرح شده ام.

وی افزود: مدتی به خاطر آسیب دیدگی و نیز شرکت در کنکور سراسری، از میادین ورزشی دور بودم، اما حالا به لطف خدا پس از قبولی در کنکور سراسری و پشت سر گذاشتن نیمی از دوران تحصیل، تمریناتم را با شدت آغاز کرده ام و امیدوارم برای دور آتی بازی های پاراآسیایی و پارالمپیک در کنار سایر ملی پوشان باشم.

کهنسال که با روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک گفت‌وگو می‌کرد خاطر نشان ساخت: علاوه بر ورزش و تحصیل در رشته های هنری هم فعالیت می کنم و همیشه تلاش کرده ام که هر کاری را که آغاز می کنم به سرانجام برسانم و در آن موفق باشم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا