4 گل زده ، 6 گل خورده حاصل بازی با لتونی در اولین حضور جهانی - خبر ورزش زنان | وسنا
اسکیتاین ورزش هامهمتر از خبر

۴ گل زده ، ۶ گل خورده حاصل بازی با لتونی در اولین حضور جهانی

به گزارش خبر ورزش زنان  تیم ملی اسکیت هاکی زنان کشور در اولین حضور جهانی ، سومین بازی خود را در شرایطی به حریف اروپایی خود واگذار کردند که در نیمه پایانی ۴ بر ۲ از تیم لتونی جلوتر بودند اما به دلیل عدم تجربه لازم نتوانستند این فاصله را حفظ کنند و حریف توانست نهایتا بازی را به مساوی و سپس با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع خود به اتمام برساند . با این حساب بازی با نتیجه ۶ بر ۴ با برد تیم لتونی به پایان خودش رسید.

 

در همین زمینه سرمربی تیم های ملی اسکیت هاکی به خبر ورزش زنان گفت :

بچه ها در بازی با لتونی بازی بسیار عالی از خود به نمایش گذاشتند ، هم تاکتیک عالی را در زمین اجرا کردند و هم با تمام نیرو حضور یافتند و اگر بخواهیم تحلیل درستی کرده باشیم باید بگوییم  تنها نقطه ضعف آنها نداشتن تجربه کافی بوده است چرا که  تا کنون  در چنین تورنمنت های جهانی و با چنین حریف های قدری روبرو نشده بودند.

وی همچنین افزود : آنها برای اولین بار گل زدن و جلو افتادن از یک حریف اروپایی را در رقابتی جهانی تجربه کردند که این خودش جای خوشحالی دارد به هر حال لتونی یک تیم اروپایی است و تجربه بسیار زیادی داشت ، لتونی ها سراسر بازی تقریبا روی یک ریتم مشخص پیش رفتند و از احساساتی شدن بچه ها و بی تجربگی انها توانستند نهایت استفاده را ببرند و نتیجه بازی را برگردانند.

کاوه صدقی همچنین افزود : ما نتایجی را که از اولین حضور در مسابقات جهانی می خواستیم گرفته ایم ، شایدنتوانسته باشیم مردم را خوشحال کنیم و شرمنده آنها شویم ولی از بعد حرفه ای و آن عملکردی که در برنامه ریزی خود برای تیم داشتیم توانسته ایم به نتیجه مورد نظر برسیم ، در واقع غیر واقعی بود که ما از اولین حضور خودمان در مسابقات جهانی به دنبال نتیجه برد باشیم اما از این اولین حضور کلید حضور های جهانی بعدی زده شد بعلاوه تجربیات بسیار گرانبهایی که ما را برای حضور در بازی های آسیایی آب دیده کرده است را بدست آوردیم .

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا