اخبار روزکشتیکشتی و رزمی

برای ۴ سال و با کسب حداکثر آرا ؛ رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی ماند

به گزارش خبر ورزش زنان و به نقل از فدراسیون کشتی ، مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی صبح امروز با حضور 8 کاندیدا در آکادمی کمیته ملی المپیک آغاز شد.

محمدرضا داورزنی، معاونت ورزش قهرمانی وزیر ورزش و جوانان ریاست این مجمع برعهده داشت. شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک نیز به عنوان نماینده این کمیته در مجمع حاضر بود. محمدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز در مجمع حضور داشت.

برای ریاست انتخابات فدراسیون کشتی 8 کاندیدا به نام‌های حمید بنی‌تمیم، احد پازاج، محمدرضا توپچی، عباس جدیدی، عبداله چمن‌گلی، رسول خادم، امین رشید لمیر و نقی کلانتری رقابت داشتند.

از این میان، محمدرضا توپچی، نقی کلانتری و عبدالله چمن گلی از قبل انصراف خود را اعلام کرده بودند و در مجمع حضور نداشتند. بعد از آغاز مجمع حمید بنی تمیم، احد پازاج نیز از انتخابات کناره‌گیری کردند. عباس جدیدی هم بعد از ارائه برنامه هایش مجمع را ترک کرد که به منزله انصراف بود تا رسول خادم تنها کاندیدای باقی مانده باشد.

در پایان رای گیری و شمارش آرا رسول خادم، رئیس فعلی فدراسیون با کسب حداکثر آرا و 40 رای از کلیه رای ماخوذه بدون رای ممتنع و مخالف برای ۴ سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون کشتی باقی ماند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا