تیم ملی سافتبال ایران تشکیل میشود - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزانجمن های ورزشیسایر

تیم ملی سافتبال ایران تشکیل میشود

" مارینا چینترونه " اول بهمن در تهران سرمربی تیم ملی سافتبال ایتالیا به همراه دستیارش،برای حضور در مرحله نهایی لیگ سافتبال باشگاههای کشور و انتخاب بهترین های ایران ومتعاقب آن برگزاری آزمون تیم ملی،اول بهمن ماه به تهران سفر می کند.

به گزارش خبر ورزش زنان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی ، خانم“مارینا چنیترونه”سرمربی تیم ملی سافت بال ایتالیا و همچنین خانم“پائولا مارفوکلیا” به این منظور به کشورمان سفر می کنند وبا حضور در بوشهر،ضمن تماشای مرحله نهایی لیگ سافت بال باشگاههای کشورمان،بهترینها را برای حضور دراردوی تیم ملی انتخاب خواهند کرد.

قرار است اردوهای آماده سازی تیم ملی سافت بال در سه مرحله برگزار شودکه مرحله نخست اردو بمدت10روز در تهران خواهد بود و مربیان یاد شده به همراه یک کمک مربی ایرانی،تمرینات آمادگی بانوان سافت بال را زیر نظر بگیرند.

بر اساس این گزارش،این مربیان در هر سه مرحله اردو حضور خواهند داشت تا در نهایت تیم ملی سافت بال ایران را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده کنند.

علاوه بر بررسی عملکرد بازیکنان چهار تیم برتر در دور نهایی لیگ سافت بال کشور و انتخابی تیم ملی،فرصت برابر برای بازیکنان تیم هایی که موفق به حضور در جمع 4تیم برتر نشدند و بازیکنان آزاد فراهم شده و طی دو مرحله اردوی انتخابی در تهران برای تیم های منطقه شمال در بوشهر،برای تیم های منطقه جنوب نیز آزمون انتخابی صورت می گیرد.

رقابتهای سافت بال قهرمانی آسیا آذر ماه سال آینده در کشور تایوان برگزار می شود و قرار است تیم ملی ایران نیز در این رقابتها حضور پیدا کند.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا