کوبل داوری موفق بانوان ایران در آسیا - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتوپ و تورهندبال

کوبل داوری موفق بانوان ایران در آسیا

فرناز مظاهری 29 ساله از اصفهان به همراه کوبل خود عاطفه مظفری 30 ساله این روزها اعتبار جدیدی را برای خود بدست آورده اند.

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، چهارمین دوره رقابتهای هندبال بانوان باشگاههای آسیا در آلماتی قزاقستان در جریان است و تا به امروز این کوبل داوری از کشورمان 3 قضاوت را داشته است. روابط عمومی فدراسیون گپ و گفتی با این دو داور  داشته که خواهیم خواند.

سوال 1 : خودتون را بیشتر معرفی کنید؟

ما هر دو از اصفهان هستیم و تحصیل کرده ارشد تربیت بدنی هستیم و از ابتدای داوری کوبل هم بودیم، من 8 سال داوری می کنم و 6 سال به صورت حرفه ای کار میکنم و خانم مظفری 10 سال که داور کار می کنه و 8 سال به صورت حرفه ای لیگ برتر و دیگر رقابتهارو سوت زده ایم.

سوال 2 : شرایطی که باعث شد در رقابتهای باشگاههای آسیا دعوت بشین چه بوده است؟

ما تونستیم در کلاسها و کارگاههای برگزار شده مرتبه بالا را دریافت کنیم در کلاسهای GRTP 2014 اصفهان هم بودیم و بعد از اون درگیر کلاسهای داوری قاره ای شدیم. لازم به ذکر است که این را هم بگویم در سال 2018 تبریز در کلاسهای قاره ای کوبل برتر شدیم. همچنین در مسابقات جوانان تبریز پسر دیدار رده بندی را سوت زدیم. بعد از ان هم در رقابتهای IHF TROPHY اندونزی بودیم و در مسابقات داخلی هم رقابتهای مهم لیگ برتر را قضاوت کرده و دو سال کوبل برتر داوری کشور شدیم. این چنین بود که به رقابتهای باشگاههای آسیا دعوت شدیم.

در مجموع احمایتهای فدراسیون و آقای کلاهدوزان و هیات اصفهان واقعا کمکون کرد و خداروشکر تونستیم موفق باشیم و خوشحالیم در این رقابتها هم نماینده شایسته ای برای کشورمون بودیم.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا