دومین جلسه تمرینی تیم‌ ملی تکواندو در باکو برگزار شد - خبر ورزش زنان | وسنا
اخبار روزتکواندوکشتی و رزمی

دومین جلسه تمرینی تیم‌ ملی تکواندو در باکو برگزار شد

به گزارش خبر ورزش زنان (وسنا)، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم‌های ‌ملی تکواندو بانوان و آقایان کشورمان دومین مرحله از تمرینات خود را صبح امروز (شنبه ششم خرداد ماه) به وقت محلی در بخش های گرم کردن، میت زدن و تمرینات سرعتی در سالن تمرین «کریستال هال» تکواندو شهر باکو پیگیری کردند.

همزمان با تمرین اعضای تیم‌ ملی ایران، تکواندوکاران تیم‌ های استرالیا، کانادا، یونان، برزیل، کوبا و کره جنوبی نیز در سالن «کریستال هال» تمرین کردند.

ملی‌پوشان کشورمان با برگزاری مسابقات از روز دوشنبه،  با ترکیب مهدی حاجی موسایی، علیرضا حسین پور، فرزان عاشورزاده، میرهاشم حسینی، مهران برخورداری، آرین سلیمی، علیرضا نادعلیان و متین رضایی در گروه مردان، سعیده نصیری، غزل سلطانی، ناهید کیانی، تینا مدانلو، نرگس میرنوراللهی، زینب اسماعیلی و زهرا پوراسماعیل در گروه زنان در این دوره از رقابت ها حضور پیدا می‌کنند.

هدایت تیم ملی در گروه مردان برعهده بیژن مقانلو است و مسعود حجی زواره به عنوان مربی وی را یاری می‌ کند. مینو مداح به عنوان سرمربی و مهروز ساعی مربی تیم ملی زنان در این سفر حضور دارند.

گفتنی است این دوره از رقابت‌های جهانی تکواندو از روز دوشنبه (۸ خردادماه) آغاز و تا روز یکشنبه (۱۴ خرداد ماه) در سالن «کریستال هال» باکو ادامه خواهد داشت.

نمایش بیشتر
تبلیغات تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا